صنوف مختلف با استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی به بازارهای صادراتی نزدیک تر شوند

[ad_1]

مسعود مهدی زاده مقدم گفت: ما آمادگی کامل داریم تا با توجه به رسالت شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و حمایت های جدید سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، صنوف مختلف را بخصوص آنهایی که مزاحمت بیشتری دارند را در شهرکها و نواحی صنعتی مستقر کنیم.

وی افزود: صنوف برای جابجایی نیازمندی های فراوان از قبیل تغییرکاربری محل های موجود دارند که با ورود به شهرک‌ها و نواحی صنعتی می توانند از مزایای استقرار برخوردار شوند.

وی بیان داشت: خدمات قابل ارائه به واحدهای صنعتی درراستای حمایت های سازمان در اختیار صنوف تولیدی که در شهرکها و نواحی صنعتی هستند قرار گرفته و از آن استفاده می کنند.

در ادامه محمود بنانژاد رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار داشت: سیاست‌های حمایتی برای صنوف مختلف باید دقیق صورت پذیرد تا حضور بیشتر بخش خصوصی و مشارکت آنها را در حوزه های گوناگون داشته باشیم.

وی بیان کرد: با حمایت همه دستگاه ها، امور واحدهای صنفی می تواند تسهیل و روند بهتری پیدا کند تا دغدغه های آنها کم و فعالیت اقتصادی آنها رشد و توسعه یابد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر‌کهای صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با توجه به آماده بودن زیرساخت ها در بیشتر شهرکها و نواحی صنعتی صنوف مختلف می توانند با استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی از مزایای استقرار بهره برداری و به بازارهای صادراتی نزدیک تر شوند.

در پایان مقرر شد کمیسیون همکاری های مشترک در راستای حل مسائل صنوف ایجاد شود.


انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *